
Koncerte skambėjo jautrus muzikinis pasakojimas, skirtas Sausio 13-osios atminimui. Penkių dalių kompozicijoje kiekviena istorijos dalis patikėta vis kitam solo instrumentui – altinei fleitai, bosiniam klarnetui, fliugelhornui, obojui ir vargonams. Orkestro skambesį papildo atlikėjų kvėpavimas, šnabždesiai ir niūniavimas, kuriantys nerimo, laukimo, netekties ir vilties atmosferą. Tai kūrinys apie gyvą atmintį, laisvės kainą ir pareigą prisiminti Sausio 13-osios įvykius.
A T L I K Ė J A I
Kompozitorė Diana Čemerytė
Lietuvos simfoninis pučiamųjų orkestras
Dirigentas Karolis Variakojis
Solistai: altinė fleita (Saulina Nedzinskaitė), bosinis klarnetas (Artūras Kažimėkas), fliugelhornas (Andrius Stankevičius), obojus (Eglė Čeponaitė ir Aurimas Mintaučkis), fortepijonas (Gintarė Rudaitytė) ir vargonai (Benas Jonušas)
Šviesų dailininkas Audrius Jankauskas
Informacinis partneris


You must be logged in to post a comment.