Dydis

  • A
  • A
  • A

Spalva

  • Įprasta
  • Šviesi
  • Tamsi
VERSIJA NEĮGALIESIEMS

Informuojame, kad muzikinis spektaklis „Trimito skrydis“ turėjęs įvykti balandžio 18 d. yra nukeliamas į 2020 m. rugsėjo 12 d. 12:00.

Bilietai į perkeltą spektaklį galioja tie patys. Jeigu Jums netinka nauja renginio data, dėl bilietų grąžinimo prašome kreiptis į bilietų platintoją bilietai.lt.

Naujajame spektaklyje „Trimito skrydis“ vaikai bus supažindinami su pasaulio muzika. „Trimito salė“ virs lėktuvu, o žiūrovai – jo keleiviais.

„Šiame spektaklyje norime parodyti kokia spalvinga, kokia įvairialypė ir plati yra pasaulinės muzikos paletė, – pasakoja režisierė B. Mar. – Dar prieš spektaklį veiksmas primena keleivių įlaipinimą į lėktuvą. Įleidžiantys į salę tikrina keleivių bilietus, prie durų sukiojasi stiuardesės, įrengtas patikros postas, kabo užrašas „Trimito oro linijos“. Žiūrovams renkantis, pasigirsta garso įrašai, kokius įprastai girdime tik oro uostuose: „Dėmesio dėmesio, keleivis Mr…. , skrendantis lėktuvu Trimito miestas – Madagaskaras, prašome skubiai prieiti prie aštuonioliktų vartų“ ir pan.“

Muzikinis „Trimito“ oro linijų lėktuvas drauge su spektaklio žiūrovais pirmąsyk leidžiasi į neįprastą skrydį aplink Žemę. Drauge su skrydžiui diriguojančiais muzikinio lėktuvo pilotais Rainaru ir Vizaru bei stiuardesėmis, jie apkeliauja pasaulio žemynus ir šalis, išgirsta įvairių kraštų muziką, pasiekia tolimąją Antarktidą ir net Mėnulį. Ieškoję kur gyvena vėjas, sapnai ir mintys keliautojai sugrįžta namo į Žemę ir supranta koks nuostabus yra mūsų gimtasis kampelis.

Kūrybinė komanda:
Scenarijaus autorė ir režisierė – Birutė Mar

Dailininkė – Indrė Pačėsaitė
Šviesų dailininkas – Rimas Petrauskas
Video – Karolis Bratkauskas
Lėktuvo pilotai – Andrius Bialobžeskis, Ugnius Vaiginis
Lėktuvo keleiviai – orkestras “Trimitas”
Vyr. dirigentas – Ugnius Vaiginis
Orkestro „Trimitas“ vadovas prof. dr.  Antanas Kučinskas

Muzikinis spektaklis visai šeimai „Trimito skrydis“

Vilnius, Lithuania ·

„Trimito“ koncertų salė T. Ševčenkos g. 19A
Vilnius, 03111
Lithuania
· 12:00

Pirkti bilietus · 8