Dydis

  • A
  • A
  • A

Spalva

  • Įprasta
  • Šviesi
  • Tamsi
VERSIJA NEĮGALIESIEMS

2022 m. gruodžio 17 d. 18 val. Alytaus kultūros centras (Pramonės g. 1 B, Alytus)

Muzikinėje pasakoje „Trimito skrydis“ vaikai bus supažindinami su pasaulio muzika. Žiūrovų salė virs lėktuvu, o žiūrovai – jo keleiviais.

„Šiame spektaklyje norime parodyti kokia spalvinga, kokia įvairialypė ir plati yra pasaulinės muzikos paletė, pasakoja režisierė B. Mar. Dar prieš spektaklį veiksmas primena keleivių įlaipinimą į lėktuvą. Įleidžiantys į salę tikrina keleivių bilietus, prie durų sukiojasi stiuardesės, kabo užrašas „Trimito oro linijos“. Žiūrovams renkantis, pasigirsta garso įrašai, kokius įprastai girdime tik oro uostuose: „Dėmesio, dėmesio, keleivis Mr…. , skrendantis lėktuvu Trimito miestas – Madagaskaras, prašome skubiai prieiti prie aštuonioliktų vartų“ ir pan.“

Muzikinis „Trimito“ oro linijų lėktuvas drauge su spektaklio žiūrovais pirmąsyk leidžiasi į neįprastą skrydį aplink Žemę. Drauge su skrydžiui diriguojančiais muzikinio lėktuvo pilotais Rainaru ir Vizaru bei stiuardesėmis Madam Liufthanzija ir Fineirija, Madmuazelėmis Alitalija ir Maleizija, jie apkeliauja pasaulio žemynus ir šalis, išgirsta įvairių kraštų muziką, pasiekia tolimąją Antarktidą ir net Mėnulį. Ieškoję kur gyvena vėjas, sapnai ir mintys keliautojai sugrįžta namo į Žemę ir supranta koks nuostabus yra mūsų gimtasis kampelis.

Scenarijaus autorė ir režisierė – Birutė Mar
Dailininkė – Indrė Pačėsaitė
Video –Karolis Bratkauskas
Lėktuvo pilotai – Aleksas Kazanavičius ir Tadas Šileika
Lėktuvo keleiviai – orkestras ir žiūrovai

Muzikinis spektaklis visai šeimai „Trimito skrydis“

Alytus ·

Alytaus kultūros centras Pramonės g. 1 B
Alytus
· 18:00

Pirkti bilietus