Dydis

  • A
  • A
  • A

Spalva

  • Įprasta
  • Šviesi
  • Tamsi
VERSIJA NEĮGALIESIEMS

Leidiniai

Neatsiejama Lietuvos simfoninio pučiamųjų orkestro (anksčiau – „Trimitas“) veiklos sritis – edukacija. Suprasdami poreikį supažindinti jaunąją kartą su orkestro ypatumais, instrumentais bei jų spalvomis, kiekvieną sezoną žiūrovams pristatome net du nuotaikingus spektaklius visai šeimai – „Trimito skrydis“ ir „Trimito miestas“.

„Trimito mieste“ jaunasis žiūrovas supažindinamas su žmogiškaisiais instrumentų „personažais“: kilmingaisiais Trimitais ir Valtornomis, bambekliais Trombonais ir tolerantiškomis Eufonijomis, talentingosiomis Fleitomis, nuolankiaisiais Klarnetais, gobšuoliais turtuoliais – ponų ir ponių Tūbų klubu, net mušeikomis ir vagimis – ponais Saksofonais! Visiems šiems personažams vadovauja dirigentas – „Trimito miesto“ Eismo reguliuotojas. Susirinkę ryte jie visi kartu skaito muzikinius laikraščius, tačiau natomis!

„Trimito skrydis“ – nuotaikinga kelionė po įvairiausius pasaulio žemynus. Drauge su skrydžiui diriguojančiais muzikinio lėktuvo pilotais Rainaru ir Vizaru bei stiuardesėmis Madam Liufthanzija ir Fineirija, Madmuazelėmis Alitalija ir Maleizija jie apkeliauja įvairias šalis, išgirsta tolimų kraštų muziką, pasiekia tolimąją Antarktidą ir net Mėnulį. Ieškoję kur gyvena vėjas, sapnai ir mintys keliautojai sugrįžta namo į Žemę ir supranta koks nuostabus yra mūsų gimtasis kampelis.

Taip pat kviečiame įsigyti interaktyvias Birutės Mar knygeles „Vėjelis Trimito mieste“ bei „Trimito skrydis“ su įtaigiomis Astos Puikienės iliustracijomis.

trimito-skrydis

TRIMITO SKRYDIS
Birutė Mar

http://www.skrydis.lspo.lt

10.00 Eur
(+ siuntos pristatymo išlaidos)

vejelis-trimito-mieste

VĖJELIS TRIMITO MIESTE
Birutė Mar

http://www.miestas.lspo.lt

Metodinė priemonė

10.00 Eur
(+ siuntos pristatymo išlaidos)

KAIP ĮSIGYTI LEIDINIUS?

Norėdami įsigytį Birutės Mar knygeles ,,Vėjelis Trimito mieste” ar „Trimito skrydis“, užpildykite žemiau esančią užklausos formą, nurodydami knygų pavadinimą, kiekį, adresą ir pristatymo būdą. Gavę Jūsų užklausą, per vieną darbo dieną atsiųsime užsakymo kvitą, pagal kurį turėsite apmokėti sąskaitą. Gavę apmokėjimą, išsiųsime siuntinį Jūsų pasirinktu pristatymo būdu. Siuntos siunčiamos tik Lietuvoje.

Pristatymo adreso laukelyje būtinai nurodykite, kokiu būdu pristatyti siuntą:
– Omniva paštomatas.
– LP Express paštomatas/kurjeris.

Siunta bus pristatyta per 5 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo.