Dydis

  • A
  • A
  • A

Spalva

  • Įprasta
  • Šviesi
  • Tamsi
VERSIJA NEĮGALIESIEMS

Knygelė „Vėjelis Trimito mieste“

Vėjelis Trimito mieste
Vėjelis Trimito mieste

VĖJELIS TRIMITO MIESTE
Birutė Mar

Kaina: 9.50 Eur + siuntos pristatymo išlaidos

APRAŠYMAS

Ar gerai  pažįstate pučiamuosius intrumentus? Jų garsus, tembrus, melodijų skambesį? Kuo jie skiriasi vienas nuo kito, o jų melodijų niuansai? Susidomėjote? Tuomet jums tikrai patiks Birutės Mar knyga „Vėjelis Trimito mieste“. Tai ir graži pasaka, ir įdomiausia pamoka apie pučiamuosius instrumentus, gyva pažintis su padūkusiais instrumentais. Trimito miestą nuotaikingai pavaizdavo dailininkė Asta Puikienė.

Susipažinkite su Trimito miesto gyventojais:

Čia gyveno patys įvairiausi miestelėnai: kilmingieji Trimitai ir Valtornos, bambekliai Trombonai ir tolerantiškos Eufonijos, talentingosios Fleitos, nuolankūs Klarnetai, gobšūs turtuoliai – ponų ir ponių Tūbų klubas, net mušeikos ir vagys – ponai Saksofonai. O visiems vadovavo maestro Dirigentas – arba Trimito miesto Eismo reguliuotojas. Susirinkę ryte jie visi kartu skaitydavo muzikinius laikraščius – visos naujienos juose buvo parašytos natomis!

KAIP NUSIPIRKTI KNYGĄ?

Norėdami įsigytį Birutės Mar knygą ,,Vėjelis Trimito mieste”, užpildykite žemiau esančią užklausos formą, nurodydami knygų kiekį, adresą ir pristatymo būdą. Gavę Jūsų užklausą, per vieną darbo dieną atsiųsime užsakymo kvitą, pagal kurį turėsite apmokėti sąskaitą. Gavę apmokėjimą, išsiųsime siuntinį Jūsų pasirinktu pristatymo būdu. Siuntos siunčiamos tik Lietuvoje.

Pristatymo adreso laukelyje būtinai nurodykite, kokiu būdu pristatyti siuntą:
– Omniva paštomatas

– LP Express paštomatas/kurjeris

Siunta bus pristatyta per 5 darbo dienas nuo apmokėjimo gavimo.

UŽSAKYMO FORMA

Žinoma aktorė ir rašytoja Birutė Mar pagal šią pasaką, drauge su Lietuvos simfoniniu pučiamųjų orkestru (anksčiau VPIO „Trimitas“) sukūrė muzikinį spektaklį ,,Trimito miestas”.

Autorius: Birutė Mar
Leidėjas: Koncertinė įstaiga Lietuvos simfoninis pučiamųjų orkestras (anksčiau Trimitas“)
Metai: 2020
Puslapiai: 48
ISBN: 978-609-95477-1-8
Formatas: 21×21 cm, kietas viršelis
Kalba: Lietuvių