Dydis

  • A
  • A
  • A

Spalva

  • Įprasta
  • Šviesi
  • Tamsi
VERSIJA NEĮGALIESIEMS

Teatralizuota muzikinė pasaka ,,Trimito miestas“

Programos trukmė: 55 min.

Ar norite paspausti ranką diriguojančiam ir visada rimtam Eismo reguliuotojui, išgirsti bankininkų iš Tūbų klubo paslaptis, prisijungti prie miesto mušeikų Saksofonų? O gal trokštate kartu su muzikantais sukelti tikrą streiką ir iš visų plaučių pašūkauti: „Mes norim gyventi kaip norim! Mes norime groti kaip norim! Mes norim – kaip norim! Mes norim – kaip norim!“? Teatralizuotoje edukacinėje muzikinėje pasakoje „Trimito miestas“ jaunieji supažindinami su orkestro muzikos instrumentais, jų žmogiškaisiais personažais, sužino, už ką dažniausiai būna atsakingas dirigentas, kiti orkestro nariai. Suaugusieji taip pat atranda jiems aktualų dėmenį – švelniai ironiškas paraleles su aktualiomis valstybinėmis ir visuomeninėmis temomis. Muzikinę dramaturgiją diktuoja orkestro vadovo, prof. dr. A. Kučinsko, parinktas kompozitorių I. Berlino, E. Bourdeau, Ch. Hass‘o, I. Stravinskio ir kt. kūrinių pasjansas.

Režisierė ir scenarijaus autorė – Birutė Mar

Dirigentas – Tadas Šileika

Dailininkė – Indrė Pačėsaitė

Vaizdo projekcijų autorius – Karolis Bratkauskas

Šviesų dailininkas Rimas – Petrauskas

Dizaineriai Asta Puikienė – Martynas Latušinskas

Premjera įvyko 2019 m. vasario 9 d., 12:00 val., Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos Šokio teatre (T. Kosciuškos g. 11, Vilnius)

 

Jei norėtumėte „Trimito miestą“ atsivežti į savo miestą ar mokyklą, galite kreiptis el. paštu roma.buziene@lspo.lt arba telefonu +370 686 30727.

Muzikinė pasaka „Trimito miestas“ yra įtraukta į Kultūros paso paslaugų rinkinį, pasirodymai iš dalies finansuojami pagal Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Neformaliojo vaikų švietimo projektų finansavimo konkursą.