Dydis

  • A
  • A
  • A

Spalva

  • Įprasta
  • Šviesi
  • Tamsi
VERSIJA NEĮGALIESIEMS

Orkestras ,,Trimitas“ sveikina mamas su gražiausia pavasario švente bei dovanoja Algimanto Raudonikio dainų koncertą ,,Skinsiu raudoną rožę“.

Nedaug atsiras Lietuvoje žmonių, kuriems nebūtų žinomas ir artimas kompozitoriaus Algimanto Raudonikio vardas. Maestro yra sukūręs daugiau kaip 700 įvairių žanrų kūrinių, surengęs beveik 500 autorinių koncertų Lietuvos miestuose ir miesteliuose. Už nuopelnus Lietuvos muzikinei kultūrai 2014 m. kompozitoriui įteikta Vyriausybės kultūros ir meno premija.

Lietuvos kompozitorių sąjunga ir Valstybinis pučiamųjų instrumentų orkestras „Trimitas“ kviečia į estradinės muzikos korifėjaus, kompozitoriaus Algimanto Raudonikio autorinį jubiliejinį dviejų dalių koncertą, kuriame klausytojus džiugins ne vieną gerbėjų kartą išauginusios dainos: „Tėvynė“, „Tau, mama“, „Lauksiu tavęs ateinant“ (geriau žinoma, kaip „Skinsiu raudoną rožę“), „Švelnumas“, „Krantų gėlė“, „Vakaras su gėle“, „Dar širdyje ne sutema“ ir daugelis kitų.

Švęskite Motinos dieną ir mėgaukitės lietuviškosios estrados ir populiariosios muzikos korifėjaus, kompozitoriaus A. Raudonikio koncertine  programa ,,Skinsiu raudoną rožę“. Tai galimybė išgirsti senai pamėgtas dainas, kurias atlieka ne tik mums visiems gerai žinomi, bet ir jaunosios kartos atlikėjai – Judita Leitaitė, Viktoras Malinauskas, Valdemaras Frankonis, Kristina Zmailaitė, Edmundas Seilius, Gabrielė Pavilionė, Tomas Pavilionis, Mečislovas Subelis, Lijana Žiedelytė, Giedrė Kelpšaitė.

Likite namie ir dovanokite gerą nuotaiką savo artimiausiam žmogui – Mamai.

Koncertas ,,Skinsiu raudoną rožę” čia